JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ DIETĘ WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPISU

bezpłatna dieta

Co zawiera darmowa dieta

  • Udostępniam Ci darmową dietę  w wersji wegańskiej, wegetariańskiej oraz mięsnej. W sumie otrzymasz dietę na 3 dni i to zupełnie bezpłatnie! Jednak to nie wszystko. W poradniku otrzymasz również wiele cennych wskazówek dotyczących prawidłowego i zdrowego odżywiania.
  • Darmowa dieta zawiera pełny jadłospis na 3 dni z 3 posiłkami w każdym dniu: śniadanie, obiad, kolacja.
  • Wartość energetyczna całodziennej diety wynosi ok. 2000 kcal.
  • Otrzymasz również pełną listę zakupów.

Dla kogo przeznaczona jest darmowa dieta

Dieta przeznaczona jest dla zdrowej osoby dorosłej o umiarkowanej lub nieznacznej dziennej aktywności fizycznej.

Jeżeli pragniesz się odchudzić a jakoś Ci to nie wychodzi, ten poradnik z pewnością Ci pomoże

 Żyjemy w trudnych czasach dla naszego zdrowia. Odpowiednie i zdrowe odżywianie nie jest łatwe. Wokół zalewają nas produkty przetworzone i wątpliwej jakości „żywność”. Specjalnie zamieściłam pojęcie „żywność” w cudzysłowie bo tak naprawdę z żywnością nie ma to nic wspólnego. Dlatego aby zadbać o siebie i żyć jak najdłużej w dobrym zdrowiu, tak ważna jest odpowiednia dieta. Sposób odżywiania wpływa niebagatelnie na nasze organizmy. Właściwie ułożona dieta z dobrej jakości produktów może nawet uleczyć z wielu chorób, zła natomiast – zabić. I nie są to puste słowa. Jako dietetyk wiem, że zdrową dietą można zmienić jakość życia.

Jeśli interesuje Cię zdrowe odżywianie

Zdajesz sobie sprawę z zagrożeń jakie niesie współczesna „żywność”
Pragniesz świetnie wyglądać i tryskać zdrowiem mimo upływu lat
Marzysz o zrzuceniu nadprogramowych kilogramów

ten poradnik przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Im szybciej zaczniesz tym lepiej. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat dojścia i utrzymania szczupłej, zdrowej sylwetki to może zainteresuje Cię mój poradnik – 5 kroków do wymarzonej sylwetki. Udostępniłam możliwość pobrania 1 bezpłatnego rozdziału.

dieta wegańska

Moje Kursy i Poradniki

rytmy natury

Kurs Sekrety Naturalnej Pielęgnacji Skóry+Audiobook GRATIS!

To jest niewiarygodne jak można odmienić swoje życie przez zmianę sposobu pielęgnacji skóry! Zyskasz nie tylko piękną, młodą skórę, zdrowie ale również zaoszczędzisz pieniądze i czas. Pozwól sobie na ten luksus!
BOSKA SKÓRA BEZ CHEMII I SKALPELA? CZY TO JEST MOŻLIWE? Tutaj pobierzesz bezpłatny rozdział ebooka i audiobooka.

jak zlikwidować drugi podbródek

Kurs Odmładzająca Joga Twarzy

Sprawdź jak za pomocą ćwiczeń twarzy poprawić jej wygląd, zmniejszyć zmarszczki, ujędrnić i poprawić owal wyłącznie przez bezpieczne i relaksujące ćwiczenia zaledwie w miesiąc. Efekty zdecydowanie lepsze i trwalsze niż po bardzo drogich, inwazyjnych operacjach plastycznych czy zabiegach medycyny estetycznej.Tutaj pobierzesz spis treści kursu.

Poradnik pdf 5 Kroków do Wymarzonej Sylwetki

To idealny sposób na zgrabne ciało bez diety i katorżniczego wysiłku!
Czy chcesz mieć zgrabne i ponętne ciało bez względu na to ile masz lat? Obawiasz się jednak drastycznych diet, drogich wizyt u dietetyka bez efektów czy męczących treningów? Pobierz bezpłatny rozdział poradnika.

Adres email

rytmynatury@rytmynatury.pl