JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNY PORADNIK WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPISU

jak uprawiać storczyki

Dawno, dawno temu zakupiłam swojego pierwszego storczyka. Był nim /nie będę pewnie oryginalna/ phalaenopsis. Dbałam o niego, chuchałam i dmuchałam aż pewnego dnia zobaczyłam go leżącego na podłodze, połamanego i pokiereszowanego przez moją suczkę. Do tej pory nie mam pojęcia co ją do tego zmusiło. Próbowałam biedaka ratować ale niestety nie udało mi się. I to był jedyny storczyk jaki u mnie zginał i do tego śmiercią tragiczną.

Od tamtej chwili zakochałam się w nich na umór i obecnie uprawiam oraz samodzielnie rozmnażam dość pokaźną ich ilość. Próbowałam różnych metod pielęgnacji ale zawsze wracałam do tej jedynej. Ponoć mam „rękę do kwiatów” ale ja je umiem po prostu obserwować i odczytywać ich subtelne sygnały. Oddaję w Twoje ręce ten darmowy poradnik, w którym zawarłam absolutne podstawy o których musisz wiedzieć jeśli chcesz z powodzeniem uprawiać te cudowne rośliny. Żal mi każdego biednego storczyka i mam nadzieję, że w taki sposób choć trochę im pomogę a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zdrowymi roślinami.

Jeżeli pragniesz aby Twoje storczyki zachwycały przepięknymi kwiatami i nie chorowały


  • koniecznie wypełnij powyższy formularz i pobierz ebooka
  • stosuj się do wskazówek w nim zawartych
  • są to absolutnie minimalne podstawy, o których musisz wiedzieć aby uprawa storczyków była prosta, przyjemna i przynosiła wymierne efekty
  • nie musisz chuchać, dmuchać na swoje roślinki, wystarczy rozsądna pielęgnacja, wiedza i doświadczenie
  • niezbędną, podstawową wiedzę Ci przekazuję a doświadczenie nabędziesz w trakcie uprawy

Jeżeli jednak chcesz wiedzieć więcej na temat uprawy storczyków, gorąco polecam Ci mój obszerny kurs, ebook – STORCZYKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH OD LAIKA DO PRAKTYKA. Udostępniłam również możliwość pobrania 1 bezpłatnego rozdziału ebooka załączonego do kursu:

jak uprawiać storczyki

Sprawdź moje produkty

rytmy natury

Kurs Sekrety Naturalnej Pielęgnacji Skóry+Audiobook GRATIS!

To jest niewiarygodne jak można odmienić swoje życie przez zmianę sposobu pielęgnacji skóry! Zyskasz nie tylko piękną, młodą skórę, zdrowie ale również zaoszczędzisz pieniądze i czas. Pozwól sobie na ten luksus!
BOSKA SKÓRA BEZ CHEMII I SKALPELA? CZY TO JEST MOŻLIWE? Tutaj pobierzesz bezpłatny rozdział ebooka i audiobooka.

jak zlikwidować drugi podbródek

Kurs Odmładzająca Joga Twarzy

Sprawdź jak za pomocą ćwiczeń twarzy poprawić jej wygląd, zmniejszyć zmarszczki, ujędrnić i poprawić owal wyłącznie przez bezpieczne i relaksujące ćwiczenia zaledwie w miesiąc. Efekty zdecydowanie lepsze i trwalsze niż po bardzo drogich, inwazyjnych operacjach plastycznych czy zabiegach medycyny estetycznej.Tutaj pobierzesz spis treści kursu.

Poradnik pdf 5 Kroków do Wymarzonej Sylwetki

To idealny sposób na zgrabne ciało bez diety i katorżniczego wysiłku!
Czy chcesz mieć zgrabne i ponętne ciało bez względu na to ile masz lat? Obawiasz się jednak drastycznych diet, drogich wizyt u dietetyka bez efektów czy męczących treningów? Pobierz bezpłatny rozdział poradnika.