Poradnik - Podstawy naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała -

Poradnik – Podstawy naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała

 

naturalna pielegnacja

 

Aktualnie jestem szczęśliwą posiadaczką bezproblemowej cery. Jednak nie zawsze tak było. Przed kilkoma laty borykałam się z ogromnymi problemami. Bez podkładu wyglądałam jak jakiś potworek, czerwona twarz, pełno zaognionych wykwitów, krost itp. niespodzianek.  Jako że wiek nastoletni miałam już za sobą, podejrzewałam początki trądziku różowatego. Wybierałam się już nawet do dermatologa kiedy jakimś cudem spłynęło na mnie oświecenie. Zaczęłam czytać książki, przeglądać fora internetowe, strony i blogi związane z trądzikiem różowatym i innymi zaburzeniami skórnymi.

Posiadłam ogromną wiedzę, głowa mi puchła od nadmiaru różnych, często sprzecznych informacji


Musiałam sobie to jakoś poukładać. I udało się! Okazało się, że moje problemy wynikały z niewłaściwej pielęgnacji i kosmetyków, których używałam a wówczas używałam kosmetyków drogeryjnych i aptecznych nie czytając nawet składów. O jaką ogromną byłam ignorantką! Powoli doprowadziłam swoją twarz do ładu. Ba! Nawet więcej, obecnie mam taką cerę jakiej nigdy nie miałam a jej naturalna pielęgnacja sprawia mi samą przyjemność.  Jeśli również stoisz na rozdrożu jakiego wyboru dokonać ten poradnik może Ci pomóc. Najtrudniej jest zacząć i dobrać odpowiednie środki do naturalnej pielęgnacji. Nie kryję, że potrzebna jest wiedza oraz doświadczenie, którymi akurat dysponuję i pragnę się z Tobą nimi podzielić.

Jeśli


  • Interesuje Cię naturalna pielęgnacja twarzy i ciała.
  • Zdajesz sobie sprawę z zagrożeń jakie niesie używanie kosmetyków drogeryjnych z toksycznym składem.
  • Pragniesz świetnie wyglądać mimo upływu lat.
  • Chcesz zaoszczędzić. Kosmetyki drogeryjne są drogie i często toksyczne. Naturalna pielęgnacja natomiast jest tania i wydajna.

ten poradnik przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Im szybciej zaczniesz tym lepiej. Poradnik jest tylko wstępem do obszernego ebooka i kursu SEKRETY NATURALNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY.  Udostępniłam również możliwość pobrania bezpłatnie 1 rozdziału ebooka.

 

rytmy natury

21
0
Skomentujx
()
x