JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNY PORADNIK WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPISU

bezpłatna dieta

Aktualnie jestem szczęśliwą posiadaczką bezproblemowej cery. Jednak nie zawsze tak było. Przed kilkoma laty borykałam się z ogromnymi problemami. Bez podkładu wyglądałam jak jakiś potworek, czerwona twarz, pełno zaognionych wykwitów, krost itp. niespodzianek.  Jako że wiek nastoletni miałam już za sobą, podejrzewałam początki trądziku różowatego. Wybierałam się już nawet do dermatologa kiedy jakimś cudem spłynęło na mnie oświecenie. Zaczęłam czytać książki, przeglądać fora internetowe, strony i blogi związane z trądzikiem różowatym i innymi zaburzeniami skórnymi.

Posiadłam ogromną wiedzę, głowa mi puchła od nadmiaru różnych, często sprzecznych informacji


Musiałam sobie to jakoś poukładać. I udało się! Okazało się, że moje problemy wynikały z niewłaściwej pielęgnacji i kosmetyków, których używałam a wówczas używałam kosmetyków drogeryjnych i aptecznych nie czytając nawet składów. O jaką ogromną byłam ignorantką! Powoli doprowadziłam swoją twarz do ładu. Ba! Nawet więcej, obecnie mam taką cerę jakiej nigdy nie miałam a jej naturalna pielęgnacja sprawia mi samą przyjemność.  Jeśli również stoisz na rozdrożu jakiego wyboru dokonać ten poradnik może Ci pomóc. Najtrudniej jest zacząć i dobrać odpowiednie środki do naturalnej pielęgnacji. Nie kryję, że potrzebna jest wiedza oraz doświadczenie, którymi akurat dysponuję i pragnę się z Tobą nimi podzielić. 

Moje kursy i poradniki

rytmy natury

Kurs Sekrety Naturalnej Pielęgnacji Skóry+Audiobook GRATIS!

To jest niewiarygodne jak można odmienić swoje życie przez zmianę sposobu pielęgnacji skóry! Zyskasz nie tylko piękną, młodą skórę, zdrowie ale również zaoszczędzisz pieniądze i czas. Pozwól sobie na ten luksus!
BOSKA SKÓRA BEZ CHEMII I SKALPELA? CZY TO JEST MOŻLIWE? Tutaj pobierzesz bezpłatny rozdział ebooka i audiobooka.

jak zlikwidować drugi podbródek

Kurs Odmładzająca Joga Twarzy

Sprawdź jak za pomocą ćwiczeń twarzy poprawić jej wygląd, zmniejszyć zmarszczki, ujędrnić i poprawić owal wyłącznie przez bezpieczne i relaksujące ćwiczenia zaledwie w miesiąc. Efekty zdecydowanie lepsze i trwalsze niż po bardzo drogich, inwazyjnych operacjach plastycznych czy zabiegach medycyny estetycznej.Tutaj pobierzesz spis treści kursu.

Poradnik pdf 5 Kroków do Wymarzonej Sylwetki

To idealny sposób na zgrabne ciało bez diety i katorżniczego wysiłku!
Czy chcesz mieć zgrabne i ponętne ciało bez względu na to ile masz lat? Obawiasz się jednak drastycznych diet, drogich wizyt u dietetyka bez efektów czy męczących treningów? Pobierz bezpłatny rozdział poradnika.

Adres email

rytmynatury@rytmynatury.pl