Udostępnij

Drugi podbródek to estetycznych nie należy. Niestety pojawia się nie tylko z upływem lat. Młodsze osoby przez niewłaściwą dietę, codzienne pochylanie głowy nad smartfonami również mogą pochwalić się drugim podbródkiem. Czy można zatem skutecznie i bezpiecznie zlikwidować ten szpecący szczegół?

Oczywiście, że tak i to nawet nie jest jakieś bardzo trudne. Jeżeli drugi podbródek powstał u Ciebie w związku z tuszą , bardzo ważna będzie w tym przypadku właściwa dieta. I nie tylko ta część odpłaci Ci za to, ale cały organizm poczuje pozytywne skutki takiej decyzji. Podczas odchudzania a szczególnie drastycznego /czego jako dietetyk nie polecam/, skóra ma tendencję do obwisania więc wszelkie ćwiczenia i masaże są jak najbardziej wskazane.

Bardzo ważne jest również wyeliminowanie wszelkich ruchów i pozycji, które przyczyniają się do powstawania szpecącego drugiego podbródka. Nic Ci nie dadzą żadne super ćwiczenia jeśli nie wyeliminujesz złych nawyków! często spotykam się z opiniami, że dane ćwiczenie nie działa. Jednak po wnikliwej analizie, okazuje się że złe pozycje nie zostały wyeliminowane. Aby zobaczyć pozytywne efekty nie można się oszukiwać.

Jak zlikwidować drugi podbródek

Jeżeli jesteś osobą zdeterminowaną i konsekwentną masz dużą szansę pozbyć się drugiego podbródka przez odpowiednio dobrane ćwiczenia. W filmie pokazuję jedno z takich ćwiczeń, które świetnie działa nie tylko na podbródek ale również wygładza szyję i ujędrnia dekolt. Jest to jedno z ćwiczeń, które znajduje się w moim kursie Odmładzająca joga twarzy.

jak zlikwidować drugi podbródek

Jeżeli będziesz wykonywać to ćwiczenie codziennie przez ok. 3 minuty, już nawet po 2 tygodniach zaobserwujesz pozytywne efekty. Oczywiście nie szkodząc sobie w inny sposób. To bardzo ważne! Pamiętaj również o nawadnianiu organizmu. Bez wody skóra nie będzie się dobrze regenerować.

Zobacz film jak zlikwidować drugi podbródek, wygładzić szyję i ujędrnić dekolt

 

Jak widzisz zatem jest to bardzo proste i praktyczne ćwiczenie. Nie zajmie Ci zbyt wiele czasu a jest w stanie uczynić to co skalpel ale w bezpieczny, komfortowy i nieinwazyjny sposób. Zatem do boju i trzymam kciuki.

1
0
Skomentujx