Udostępnij

Jak schudnąć zdrowo, bezpiecznie, przyjemnie i skutecznie? Czy w ogóle jest taka możliwość? Zewsząd napływają do nas informacje, że aby być szczupłym trzeba się mocno postarać. Kto na tym korzysta? Przede wszystkim producenci preparatów odchudzających. Jestem zdecydowaną przeciwniczką takich metod odchudzania. Nie są one ani trochę bezpieczne ani skuteczne a ich skład budzi trwogę. Nie daj się zwieść rzekomo cudownym działaniem. To tylko puste slogany, które nie przekładają się na rzeczywistość. Zdaję sobie sprawę, że w desperacji można chwytać się wszystkiego ale miej swój rozum! Każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia w kwestii odchudzania. Jak schudnąć zatem nie uciekając się do drastycznych i szkodliwych metod.

Jak schudnąć zdrowo, bezpiecznie, przyjemnie i skutecznie

Mimo to, że jak już wspominałam każdy jest inny, istnieją pewne uniwersalne zasady dla wszystkich. Nie zasłaniaj się genetyką. Ona wszystkiego nie determinuje. Pogląd jakoby geny miały wyłączny wpływ na wiele aspektów, zostaje powoli obalany. Jeżeli siedzi w Tobie głęboko zakorzenione przekonanie , że się nie odchudzisz bo rodzice lub jeden z nich miał problem z nadwagą – sama sobie zamykasz drogę do szczupłej sylwetki. Nie tędy droga! Ty również możesz schudnąć ale aby zauważyć efekt musi to przebiegać zdrowo, bezpiecznie i przyjemnie. Pytanie – jak schudnąć bardzo często pojawia w wielu głowach. Nie jesteś z tym problemem sama. Niegdyś również miałam podobny. Obecnie nawet się już nie zastanawiam jak schudnąć bowiem osiągnęłam jak dla siebie zadowalającą sylwetkę i taką zamierzam utrzymać już zawsze. Innej opcji nie przewiduję.

jak schudnąć

Moje metody są bajecznie proste i oczywiste, niemniej ogromnie skuteczne. Owszem, wymagają pewnego nakładu pracy i czasu ale tylko na początku. Potem jak te zasady wejdą w krew, wszystko dzieje się automatycznie i nie trzeba już o nic się martwić. Wiele osób tak naprawdę nie wie jak schudnąć. Błądzą po omacku, działają bez przemyślanej strategii a to wymaga planu, wiedzy, motywacji, chęci oraz cierpliwości. Musisz zdać sobie sprawę, że dążenie do wymarzonych kształtów nie jest jednorazową przygodą. To proces, czasem długotrwały / w zależności od stopnia nadwagi/ i aby działania przyniosły oczekiwany efekt należy potraktować je całościowo i jako nowy styl życia. Uwierz, innej drogi nie ma. Tylko kompleksowe podejście i gruntowne zmiany pozwolą cieszyć się wymarzoną sylwetką.

Jak schudnąć wykorzystując moc umysłu

Masz wrażenie, że brzmi to znajomo , jak utarty slogan? Być może ale obstawiam, że nigdy głębiej się nad tym nie zastanawiałaś. Jeśli jednak nadal nie wiesz jak schudnąć przeanalizuj dokładnie poprzednie zdania i powtarzaj je codziennie jak mantrę. To pozwoli Twojemu umysłowi przestawić się na inne tory. Pamiętaj, że największa potęga i moc sprawcza drzemie w naszych umysłach. Nie doceniamy tak skutecznego narzędzia a np. wiele ozdrowieńczych „cudów” nawet z najcięższych chorób właśnie z tym się wiąże. I nie są to żadne „cuda” w dosłownym znaczeniu ale przejaw mocy umysłu. Jeśli wiecznie bombardujesz go pytaniem – jak schudnąć lub co gorsza stwierdzeniem, że Ty nie możesz schudnąć, że taka Twoja uroda ect. to nie dziw się, że tak się dzieje. Dlatego aby skutki były widoczne, najważniejszym i pierwszym elementem tej całej układanki jest oczyszczenie umysłu z toksycznych przekonań. Na czystym polu zasiejesz nowe ziarna, które systematycznie pielęgnowane przyniosą Ci oczekiwany efekt, w czym ostro Ci kibicuję.

Jak schudnąć z moją pomocą?

Wszystkie moje metody jak schudnąć zdrowo, bezpiecznie, przyjemnie i skutecznie znajdziesz w poradniku „5 kroków do wymarzonej sylwetki”. Już teraz możesz pobrać bezpłatny rozdział. Gorąco polecam!

7
0
Skomentujx