Udostępnij

Opadające powieki to przede wszystkim problem pojawiający się z upływem lat. Wiele osób decyduje się na inwazyjne zabiegi czy operacje plastyczne. Bardzo mnie to dziwi ponieważ każdy zabieg obarczony jest pewnym ryzykiem. Jeśli nie ma bezwzględnej potrzeby nie powinno się ingerować naruszeniem ciągłości tkanek w ciele. To ogromny stres dla organizmu. Im więcej takich interwencji tym coraz słabszy staje się układ odpornościowy. Z tego też powodu organizm nie jest w stanie odpowiednio bronić się przed naprawdę poważnymi chorobami, w tym nowotworami.

Jak myślisz czy gra jest warta świeczki?

Tym bardziej, że doskonały efekt możesz osiągnąć w zupełnie naturalny i bezpieczny sposób. Jeżeli rzetelnie się przyłożysz do ćwiczeń na opadające powieki /bo właśnie ćwiczenia mam na myśli/ tym efekt będzie trwalszy i  bardziej spektakularny. A naprawdę jest o co walczyć. Ciało to dom dla naszej duszy i aby ona czuła się w nim dobrze, o dom należy dbać. Zauważ, że co jakiś czas remontujemy swoje domy, w których mieszkamy, naprawiamy samochody a jeśli już pragniemy zadbać o swój wygląd to spotykamy się z dziwnymi teoriami typu „że nie liczy się wygląd a wnętrze”.

Takimi stwierdzeniami robisz sobie ogromną krzywdę. Podświadomość przyjmuje to bardzo szybko, ugruntowuje i jest święcie przekonana, że tak musi być. Z racji mojej działalności i propagowania dbania o urodę w sposób bezpieczny i naturalny bardzo często jestem narażona na ataki, że zbyt dużo czasu poświęcam dbaniu o wygląd. Tak zgadza się, bardzo dbam o dom dla swojej duszy a przynajmniej bardzo się staram. Kocham swoje ciało, szanuję je i chcę mu zapewnić to co dla niego najlepsze. I tą ideą ideą dzielę się i będę dzielić się z innymi. Po piękno i samozadowolenie z siebie to zdrowie a ono jest najwyższą wartością.

opadające powiki

Dlatego jeśli zauważysz pierwsze oznaki opadających powiek, nie machnij na to ręką

Z uśmiechem na twarzy zacznij ćwiczenia, które Ci tu podsuwam. Stosowane systematycznie, doskonale uniosą Twoje powieki, otworzą i rozświetlą oczy co w ogólnym rozrachunku odmłodzi Cię o wiele, wiele wiosen. A tego przecież pragniesz, czy nie? Nie oszukujmy się, każda/y chce być piękna i wiecznie młoda. O ile to pierwsze możemy osiągnąć , z tym drugiej jest już zdecydowanie trudniej.

Jednak możemy mieć realny wpływ na opóźnienie procesu starzenia i na piękny wygląd przez całe życie. Nie tylko młode osoby mogą być piękne. Piękno nie jest zarezerwowane tylko dla młodości. To presja społeczna każe nam tak myśleć. Absolutnie nie poddawaj się takim stereotypom. I Ty też możesz być piękna/y jeśli tylko tego zechcesz i zrzucisz okowy przeświadczenia, że menopauza to koniec życia. A właśnie jest na odwrót bowiem Twoje doświadczenie i mądrość życiowa pozwala Ci żyć w pełni i cieszyć się życiem. Do tego jeśli będziesz piękna i będziesz o siebie dbać – to staniesz się najszczęśliwszą osobą pod słońcem.

Miało być o opadających powiekach a mnie jak zwykle rzuciło w meandry filozofii. Wybacz proszę już wracam do sedna. Na opadające powieki oprócz naturalnego procesu starzenia się mają wpływ różne czynniki. Jeżeli lubisz spać na boku /ja tak mam/ to niestety przygniatasz oczy i powieki szybciej się odkształcają. Nie namawiam Cię na zmianę pozycji spania bo po sobie wiem, że to nie jest możliwe. Jednak nauczyłam się tak kłaść na boku aby powieka była uniesiona ku górze. Wiadomo, że jak mocno zasnę tego już nie kontroluję ale ufam na tyle swojej podświadomości, że wie co robi. I faktycznie rano budzę się bez pogniecionych powiek, bruzd czy opuchnięć. To kwestia wyuczenia i zmiany w nawyk.

Istnieje wiele ćwiczeń, które doskonale podnoszą opadające powieki. Taki niezwykle prosty ale diabelsko skuteczny zestawik pokazuję w moim filmie. Ćwicz ze mną dopóki nie nauczysz się na pamięć tych ćwiczeń. Technika wykonywania jest niezmiernie ważna aby osiągną wymierny efekt. I nie tłumacz się, że nie masz na to czasu! To zaledwie kilka minut dziennie.

Jeżeli zapragniesz poćwiczyć ze mną całą twarz czy poszczególne jej części to mój kurs „Odmładzająca joga twarzy” nada się do tego idealnie. Oprócz samych ćwiczeń, niezwykle skutecznych i relaksujących, zamieściłam w nim bonusy w postaci kapitalnych masaży twarzy. Możesz pobrać również spis treści kursu.

opadające powieki

2
0
Skomentujx