Udostępnij

Ten domowy sposób na zmarszczki stosuję regularnie już od lat. Bardzo lubię tworzyć i stosować wszelkie domowe, naturalne i bezpieczne receptury kosmetyczne. W sumie odkąd pamiętam miałam takie zapędy. Już jako nastolatka stosowałam peelingi owsiane zamiast tych kupnych. Potem poszłam na łatwiznę ale moja skóra się zbuntowała i z podkulonym ogonem powróciłam do tych domowych, cudownych kosmetyków. Od lat stosuję wyłącznie naturalną pielęgnację urody i potwierdzam jej niebywałą skuteczność. Tym razem podrzucam Ci rewelacyjny, domowy sposób na zmarszczki, który w istocie jest maseczką. Wystarczy systematycznie go stosować, co najmniej 1 raz w tygodniu a efekty mile Cię zaskoczą. Na moim kanale na YT pokazuję w >>filmie jak robię tę maseczkę.

domowy sposób na zmarszczki

Składniki na domowy sposób na zmarszczki

  • 1 żółtko jaja kurzego koniecznie „0” lub od szczęśliwej, pewnej kury
  • 1/2 łyżeczki oliwy nierafinowanej, tłoczonej na zimno – świeżej, nieprzeterminowanej!
  • 2-3 krople witaminy A i E

Wykonanie maseczki na zmarszczki

  • Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj bezpośrednio przed nałożeniem na twarz.
  • Nałóż maseczkę na twarz, szyję i dekolt. Nie musisz pomijać okolic oczu ale uważaj aby nic do nich się nie dostało. Będzie piekło!
  • Trzymaj maseczkę na twarzy ok 20-30 minut.
  • Potem dokładnie zmyj
  • Zabieg najlepiej wykonać podczas wieczornej kąpieli np. w wannie. Pory skórne się otwierają i składniki lepiej działają.
  • Stosuj co najmniej 1 raz w tygodniu. Można nawet codziennie. Absolutnie nie zaszkodzi.

Ot i tyle. Bajecznie prosty ten domowy sposób na zmarszczki, nieprawdaż? No cóż w prostocie tkwi największa siła. Nasze babki od dawna o tym wiedziały a my teraz odkopujemy tę wiedzę. Jakoś trzeba żyć w tych szkodliwych dla organizmu czasach i jak to możliwe minimalizować kontakt z toksyczną chemią a w drogeryjnych kosmetykach jest tego mnóstwo.

Dlatego też opracowałam kompleksowy kurs – SEKRETY NATURALNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

, z którego dowiesz się niemalże wszystkiego na temat naturalnej pielęgnacji. Krok po kroku prowadzę po tej wbrew pozorom zawiłej materii. Bo wiedz, że nieumiejętna pielęgnacja nawet ta jak najbardziej naturalna może przynieść więcej szkody niż pożytku. Udostępniłam również możliwość pobrania 1 bezpłatnego rozdziału.

domowy sposób na zmarszczki

4
0
Skomentujx