Trasa na Wodospad Kamieńczyka, Panczawski i Łabski
  • Home
  • /
  • Podróże
  • /
  • Trasa na Wodospad Kamieńczyka przez Wodospad Panczawski,Źródło Łaby i Wodospad Łabski w Karkonoszach

Trasa na Wodospad Kamieńczyka przez Wodospad Panczawski,Źródło Łaby i Wodospad Łabski w Karkonoszach

Udostępnij

Wodospad Kamieńczyka to najwyższy wodospad w Sudetach. Znajduje się praktycznie w samej Szklarskiej Porębie blisko wyciągu ale pokażę Ci zdecydowanie ciekawszą trasę. Nazwałam ją trasą 3 wodospadów. Zobaczysz przepięknie położony w czeskich Karkonoszach Wodospad Panczawski, Wodospad Łabski i na koniec Wodospad Kamieńczyka. Po drodze zahaczamy Źródło Łaby. Cała trasa urozmaicona jest fantastycznymi widokami. Nic dziwnego wszak Karkonosze to bajkowe góry z duszą.

Nie jest to trudna trasa jednak dość wymagająca kondycyjnie gdyż do przejścia jest ok. 19 kilometrów. Na Szrenicę polecam wjechać wyciągiem, zaoszczędzisz mnóstwo sił i czasu. Na moim kanale na YouTube zamieściłam relację z całej trasy. Zdecydowanie warto obejrzeć bo widoki są przednie.

 

 

https://varneomdithelbred.com/priligy/index.html

buy augmentin online

,Arial,sans-serif; display: inline-block;” href=”https://mapa-turystyczna.pl/route/l4zl?utm_source=external_web&utm_medium=widget&utm_campaign=route_widget” target=”_blank” rel=”noopener”>Trasa: Szrenicka Skała – Szklarska Poręba, wyciąg | mapa-turystyczna.pl

 

 Powiadamiaj mnie o komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentujx