Udostępnij

Jak powiększyć usta i to bez skalpela? Czy to jest w ogóle możliwe? Otóż jest. Poświęcając zaledwie kilka minut dziennie możesz skutecznie, a co najważniejsze bezpiecznie ujędrnić i uczynić swoje usta pełnymi. W konsekwencji usta stają się większe, bardziej wyraziste i kuszące. A o to przecież chodzi. Co zatem działa tak wspaniale na usta? Tym świetnym sposobem są wykonywane systematycznie ćwiczenia. W ogóle ćwiczenia twarzy są doskonałe aby zapobiegać jej wiotczeniu. Od lat wykonuję je systematycznie i wiem, że działają cuda. Ćwiczymy swoje ciała a często zapominamy o twarzach. Skutkuje to tym, że widząc osobę z tyłu myślisz że jest młodziutka a jak się odwróci pojawia się twarz poorana zmarszczkami, z widocznymi efektami działania grawitacji. Tak wcale być nie musi jeśli w miarę wcześnie zadbasz również o kondycję twarzy.

Jak powiększyć usta bez skalpela?

Wykonując ćwiczenia twarzy należy pamiętać aby były one izolowane tzn. ćwicząc np. usta reszta mięśni twarzy musi być rozluźniona. Nie można ćwiczyć napinając np. okolice oczu gdyż w ten sposób pracujesz nad zmarszczkami. Tego trzeba się nauczyć. Na początku pomocne bywa przytrzymywanie palcami tych okolic, które pracują podczas wykonywania danego ćwiczenia a które pracować nie powinny. Np. przytrzymanie policzków przy wykonywaniu ćwiczeń ust może okazać się dla początkujących konieczne. Potem wchodzi to w krew i staje się nawykiem. W poniższym filmie przedstawiłam fajny zestawik ćwiczeń na ujędrnienie ust, podniesienie ich kącików, zaznaczenie górnej wargi, nadanie pełności. Nie ćwiczone usta szybko wiotczeją, maleją i w konsekwencji zanikają z wiekiem. Te ćwiczenia temu zapobiegają i oddalają w czasie ich zanik. Poza ćwiczeniami warto się śmiać i to tzw. pełną gębą. Szeroki, szczery oraz częsty uśmiech być może doda trochę kurzych łapek ale dolna część twarzy będzie lekka i jędrna. Śmiej się więc jak najwięcej i przestań martwić się o te kurze łapki. Z resztą i na to również jest patent.


Jak powiększyć usta za pomocą ćwiczeń?

 1. Przed przystąpieniem do ćwiczeń rozgrzej swoje usta. Wykonaj masaż wokół ust zaczynając od brody w górę. Możesz również je poklepać dłonią.
 2. Pierwsze ćwiczenie polega na rozciągnięciu ust wszerz, zrób z nich taką wąską rynienkę i trzymając kąciki ust palcami podnoś je do góry i opuszczaj w dół. Powtórz 10 razy.
 3. Wsadź palce do ust rozciągając je wrzesz. Zamykaj je  i otwieraj blokując trochę palcami ten ruch. Powtórz 10 razy
 4. Kolejne ćwiczenie jest doskonałe na opadające kąciki ust. Włóż palce do ust, naciągnij kąciki w dół i siłą mięśni podnoś je do góry. Wykonaj 10 razy a nawet więcej.
 5. To ćwiczenie świetnie ujędrnia usta oraz ładnie rzeźbi policzki. Likwiduje i zapobiega tzw. chomiczym workom czyli opadającym fałdom u dołu policzków. Włóż palce do ust, przyciągnij je do przodu i cofaj do tyłu palcami stawiając opór.
 6. Oprzyj palec na górnej wardze i podnoś ją do góry. Ten ruch świetnie kształtuje górną walkę. Podnosi ją do góry i kusząco wywija. Powtórz 15-20 razy.
 7. Całowanie sufitu – to ćwiczenie nie tylko świetnie wpływa na usta ale dodatkowo ujędrnia i wydłuża szyję oraz zapobiega cofaniu się podbródka ku tyłowi. Podnoś podbródek do góry tak jakby się chciało pocałować sufit. Usta złożone jak do pocałunku. Powtórz 10-15 razy. Ostatni raz możesz przytrzymać podniesiony u góry podbródek licząc do 10 sekund.
 8. Zataczaj ustami złożonymi do pocałunku kółka po 5-6 razy w każdą stronę. Świetnie działa na wszystkie mięśnie wokół ust oraz policzki.
 9. Na usta korzystnie działa również wymawianie głoski O. Wymawiaj ją przesadnie, szeroko otwierając usta. Przytrzymaj tak otwarte usta przez chwilę i wykonaj kolejny ruch. Powtórz kilka razy.
 10. Nabierz powietrza w policzki i przetaczaj je między jednym a drugim. Doskonale wzmacnia mięśnie boczne ust oraz przeciwdziała opadaniu kącików ust. Wykonaj kilkakrotnie.
 11. Ostatnie ćwiczenie na opadające kąciki ust. Jeden kącik ust podnoś do góry siłą mięśni, drugi niech pozostaje bez ruchu. Wykonaj po 10 razy na każdą stronę.

jak powiekszyc usta

Polecam gorąco obejrzeć film tak aby poprawnie wykonywać wszystkie ruchy

Te ćwiczenia wykonywane systematycznie, najlepiej codziennie już po miesiącu przyniosą zauważalne efekty. Często się zastanawiam co tak naprawdę kieruje ludźmi, którzy decydują się na operacje plastyczne gdy nie posiadają jakichś wyraźnych defektów. Przecież to szok dla organizmu. Czy naprawdę kosztem własnego zdrowia a nawet i za cenę życia /wszak bywają takie przypadki/ chcą się poczuć lepiej?  Tylko to akurat nie tędy droga. Z drugiej strony współczuję ludziom, którzy akceptację siebie uzależniają wyłącznie od wyglądu. To bardzo smutny trend ale za to niesamowicie dochodowy biznes. Wiele można zdziałać nieinwazyjnymi, bezpiecznymi metodami. Wiem, że operacja czy wstrzykiwanie sobie czegoś w usta to szybka droga ale czy właściwa?

Na to pytanie jak powiększyć usta bezinwazyjnie ja znalazłam odpowiedź. Oprócz efektu pełnych ust zyskuje również cała twarz więc gra jest naprawdę warta świeczki. Nie zastanawiaj się więc, tylko poćwicz ze mną!

17
0
Skomentujx